✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 066 40-42-020 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Компанія Geely планує експансію в Америку і Європу

31.10.2015 Компанія Geely планує експансію в Америку і Європу

Поява китайських автомобілів на ринку США розглядалося багатьма як тільки справа часу, і останні звіти показують, що Geely може бути в числі перших китайських компаній, захоплюючих західний світ.

Geely планує розробити нову лінію автомобілів спеціально для продажу в Європі спочатку і в кінцевому підсумку в Сполучених Штатах. Автомобілі будуть базуватися на новій модульної архітектури Compact, розробленої разом зі своєю дочірньою компанією Volvo. Шведський автовиробник буде використовувати платформу CMA в якості основи для своєї оновленої 40-вої серії, замінюючи поточний хетчбек V40 / універсал, який не представлений в Північній Америці і S40, який був.

автомобіль Geely

Автомобілі Geely, які послужать основою для європейського поштовху, як очікується, також буде заснований на базі платформи СМА, використаної в нових кросоверах, які будуть пропонуватися з альтернативними силовими агрегатами. Залишається неясним, які саме Geely планує просувати себе в США. В даний час, Китайський автовиробник позиціонує себе як недорогий, високотехнологічний бренд, який буде пропонувати привабливі альтернативи продуктів з більш традиційних країн-експортерів автомобілів.

Geely, безумовно, розраховує на створення спільної дилерській мережі Volvo, щоб таким чином ефектно розпочати власну прибуття в Північну Америку. Експансія китайського виробника планується на перший квартал 2016 року.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.