0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Компанія Geely планує експансію в Америку і Європу

Поява китайських автомобілів на ринку США розглядалося багатьма як тільки справа часу, і останні звіти показують, що Geely може бути в числі перших китайських компаній, захоплюючих західний світ.

Geely планує розробити нову лінію автомобілів спеціально для продажу в Європі спочатку і в кінцевому підсумку в Сполучених Штатах. Автомобілі будуть базуватися на новій модульної архітектури Compact, розробленої разом зі своєю дочірньою компанією Volvo. Шведський автовиробник буде використовувати платформу CMA в якості основи для своєї оновленої 40-вої серії, замінюючи поточний хетчбек V40 / універсал, який не представлений в Північній Америці і S40, який був.

автомобіль Geely

Автомобілі Geely, які послужать основою для європейського поштовху, як очікується, також буде заснований на базі платформи СМА, використаної в нових кросоверах, які будуть пропонуватися з альтернативними силовими агрегатами. Залишається неясним, які саме Geely планує просувати себе в США. В даний час, Китайський автовиробник позиціонує себе як недорогий, високотехнологічний бренд, який буде пропонувати привабливі альтернативи продуктів з більш традиційних країн-експортерів автомобілів.

Geely, безумовно, розраховує на створення спільної дилерській мережі Volvo, щоб таким чином ефектно розпочати власну прибуття в Північну Америку. Експансія китайського виробника планується на перший квартал 2016 року.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.