0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Нові фотографії Chery Arrizo 5 доступні в мережі!

Більше фото нового седана Chery Arrizo з'являється на просторах мережі. Модель нарешті можна споглядати без захисної камуфляжніої плівки. Фотографії демонструють стильний перед автомобіля, прикрашений великою решіткою, великими фарами і блискучими хромованими вставками у нижній частині бампера. Автомобіль Chery Arrizo 5 повинен дебютувати на автосалоні в Гуанчжоу у листопаді, а продажі на китайському автомобільному ринку плануються стартувати до кінця року.

автомобіль Chery Arrizo 5

Стали доступні перші чіткі знімки інтер'єру автомобіля. На ньому можна розглянути, що кольори та лінії салону виглядають трохи хаотично. Невеликий екран інформаційно-розважальної панелі виявляється не на сенсорному, а на кнопковому управлінні. Циферблати панелі приладів, прикрашені червоними колами, також аналогові, а не цифрові. Ще одна невелика червона лінія зустрічається на кермовому колесі автомобіля.

Ціна на автомобіль Chery Arrizo 5 буде варіюватися від 60.000 до 100 000 юанів. Цей ціновий діапазон займе нішу між Chery Arrizo 3 і Chery Arrizo 7.

Спочатку автомобіль буде комплектуватися тільки одним варіантом двигуна: об'ємом 1,5 літра, потужністю 116 л. с. і обертовим моментом в 148 нм, в парі з п'ятиступінчастою механічною або CVT коробкою передач. Пізніше передбачається опція на двигуни 1,2 л турбо потужністю 132 л. с. і обертовим моментом в 212 нм, та 1,5 турбо з 145 конячками і 220 нм.

Габарити автомобіля складають 4572/1825/1482 мм, а колісна база – 2670 мм

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.