0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Новий позашляховик BYD Song вривається на китайський ринок!

Новий позашляховик BYD Song був запущений на китайському автомобільному ринку. Ціна на модель починається з 96.900 юанів і закінчується 146.900. Вважалося, що бензиновий варіант цього нового позашляховика збиралися назвати «BYD F3», а гібридний варіант "BYD Song", аналогічно, як компанія надійшла з BYD S7 і BYD Tang. Але на практиці все вийшло інакше. Всі моделі лінійки будуть називатися BYD Song. Поки що стартують продажі тільки бензинового варіанту позашляховика. Гібридний варіант планують запустити на початку 2016 року.

новий автомобіль BYD

Зовні  автомобіль BYD Song виглядає дуже стильно. Елегантні і спортивні лінії, фарби чорних і помаранчевих тонів, стильні рейлінги, і колеса потрібного розміру.

Модель доступна з двома двигунами: 1.5-літровий турбо з 154 кінських сил і обертовим моментом 240 нм, в парі з шестиступінчастою механічною або шестиступінчастою автоматичною коробкою передач; і 2,0 турбо з 205 конячками і обертовим моментом 320 нм, в парі з шестиступінчастою DCT. Всі моделі будуть лише передньоприводними.

Гібридна модель буде мати турбований 1,5-літровий бензиновий двигун в парі з двома електромоторами (по одному на кожній осі, створюючи повнопривідну машину. Трансмісія з шістьма швидкостями DCT. BYD каже, що прискорення від 0 до 100 займає всього 4,9 секунди.

Інтер'єр автомобіля також виглядає дуже добре і жваво. Торпедо прикрашене безліччю декоративних елементів. Але сенсорний екран на центральній консолі на подив малий. Мультимедійна система включає в себе телефон, інтернет, електронну пошту, телевізор, Bluetooth і USD з'єднання.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.