0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Обсяги продажів Geely збільшилися на 8% у вересні

Китайські поставки компанії Geely Automobile Holdings зросли на 8 відсотків у річному вирахуванні до 42,158 автомобілів у вересні, відображаючи високий попит на переобладнані компактні автомобілі і нові седани середнього розміру.

Продажу переробленої моделі автомобіля Vision і також вихідної версії автомобіля склали 10,925 одиниць у вересні, що більш ніж в п'ять разів перевищило показники продажів седана роком раніше.

Перший седан середнього розміру компанії - GC9 - продовжує генерувати сильні обсяги роздрібних продажів з тих пір, як він був запущений в квітні. Продажі цієї моделі склали 4,130 автомобілів у вересні.

запчастини для автомобілів Geely

Навпаки, загальний обсяг продажів нової моделі Emgrand – лідера з продажів серед компактних седанів Geely – так само, як і старої версії, знизився на 10 відсотків до 16,155 автомобілів.

Сукупні продажі трьох кросоверів компанії, автомобілів GX7, SX7 і GX9, також впали на 33 відсотка до 4,102 одиниць. В цьому році, Geely, як очікується, замінить ці моделі новим кросовером.

У той час як компанія Geely демонструє стійке зростання на ринку в Китаї, продажу на закордонних ринках переживають не найкращі часи. У минулому місяці експорт Geely впав на 84 відсотка до 737 автомобілів.

Незважаючи на слабкі результати за кордоном, сильні продажі Geely у Китаї збільшили загальну суму поставок на 30 відсотків у перші дев'ять місяців до 355,363 автомобілів. За весь рік, Geely орієнтована на продаж 450000 автомобілів.

Компанія Geely, штаб-квартира якої знаходиться в місті Ханчжоу в східному Китаї, є дочірньою компанією Zhejiang Geely Holding Group Co. Материнська компанія також володіє Volvo Car Corp.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.