0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

BYD розширює лінійку електричних автобусів до 4 моделей

Компанія BYD запустила дві нові моделі електричних автобусів, С6 і С8, розширюючи свою лінійку електрифікованих автобусів до чотирьох моделей.

Останні моделі були представлені в минулому місяці в південному Китаї у місті Гуанчжоу, повідомляє CVNews.

С6 це 22-місний автобус з діапазоном в 210 км (130 миль) на одній зарядці. С8 може нести 45 чоловік, і може подолати до 170 км на одному заряді.

купити запчастини BYD

Перший електричний автобус BYD K9 має 32 місць і діапазон в 250 км. Його максимальна швидкість становить 70 км на годину (44 миль в годину). Запчастини BYD до цієї моделі збирають на семи заводах в Китаї, а також у Каліфорнії.

Раніше в цьому році, BYD запустила свій другий електричний автобус, С9 на 53 місця. Він долає 300 км на одному заряді, а максимальна швидкість складає 100 км у годину.

Компанія BYD, частково належить мільярдерові з США Уоррену Баффету, починає укласти контракти за кордоном. Компанія уклала контракт на будівництво електричних автобусів в Бразилії, а в липні виграла контракт на поставку 51 автобуса для громадського парку в Лондоні.

Компанія також виробляє електричний седан Е6, який, в основному, використовується як таксі в місті Шеньчжені, де розташована штаб-квартира BYD.

BYD також є найбільшим у Китаї виробником гібридних автомобілів. Також компанія виробляє широкий спектр бензинових седанів, багатоцільових автомобілів і позашляховиків.

Продажі автомобілів, що працюють на «нової енергії», збільшилися більш ніж в два рази в першій половині цього року, повідомляють представники компанії. Це допомогло підняти чистий прибуток компанії до 467 млн юанів (73 млн доларів), порівняно з 361 млн юанів роком раніше.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.