0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Позашляховик Hover H8 був помічений в голивудському блокбастері!

Продюсер підтвердив, недавно випущений китайським автомобільним брендом Great Wall Hover, брав участь у зйомках Нестримних 3. За словами джерела, це також дебют китайських брендів авто в Голлівуді, і знаменує собою важливу віху в глобалізації китайськи брендів.

Касова легенда Нестримних

Кінострічка «Нестримні 3», представлені Lions Gate Entertainment, була написана і знята Сильвестром Сталлоне, який також зіграв головну роль у фільмі. Попередні два сиквела Нестримних зібрали 600 мільйонів доларів США у світовому прокаті, у тому числі 560 млн юанів в Китаї. року.

автомобіль Great Wall Hover

В «Нестримних 3» знялися Сильвестр Сталлоне, Арнольд Шварценеггер, Джейсон Стетхем, Джет Лі і багато хто інші зірки першої велечини. Актори продовжують свої ролі, як і в попередніх двох фільмах.

За словами продюсера, завдяки відмінному управління та надійності Hover H8, Нестримні на чолі з Барні Россом (у виконанні Сталлоне) і Чи Крістмасом (грає Джейсон Стетхем) здійснюють одну, здавалося б, нездійсненну місію за іншою проти Конрада Стонбэнкса (його грає Мел Гібсон), який є співзасновником Нестримних і згодом стає зрадником.

Hover вибирає Нестримних з-за його мужнього духу і почуття відповідальності

За словами ппродюсера, Hover H8, що використовуються в зйомках в Болгарії, є першим автомобілем китайських брендів, з яким зв'язалася команда Нестримних 3. З сильною і м'язової зовнішністю автомобіль відповідає крутим хлопцям у фільмі. Під час зйомок, як актори, так і екіпаж за кермом давали автомобілю схвальні відгуки. Продюсер сказав, "я ніколи не думав, що китайські автомобілі можуть бути настільки казковими! У самому справі, під час зйомок, ми бачили багато автомобілів Great Wall на європейських вулицях, які були дивовижними."

Бренд-директор Hover Great Wall Motor каже, " Це була наша перша спроба співпраці з Голлівудом, і ми вибрали Нестримні 3 з-за його мужнього духу і почуття відповідальності підтримано, і це саме те, що бренд Hover переслідує. Голівудська кинокультура поширюється по всьому світу, і комерційні хіти Голлівуду зіграли значну роль на китайському кіноринку. Співпраця буде надавати величезну підтримку для успішної популяризації Hover H8 ".

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.