0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Geely Gleagle GX7 стане Geely Emgrand в Китаї

Надбанням громадськості стали шпигунські фото, які показують новий білий китайський автомобіль. Це новий позашляховик Geely Emgrand GX7, який буде запущений на китайському автомобільному ринку найближчим часом. Geely Emgrand GX7 в даний час відомий як Geely Gleagle GX7, запущений в 2012 р. Gleagle суб-бренд буде скасовано, і, таким чином, модель GX7 буде переміщена в лінійку Emgrand. До речі, Emgrand тепер не буде суб-брендом. Тепер це офіційно лінійка моделей.

В ті туманні дні, коли Emgrand був ще окремим брендом, компанія мала абсолютно серйозні плани по Emgrand зробити автомобілі-варіації Gleagle, які повинні були називатися Emgrand EX7. В останній раз такі наміри були продемонстровані на Шанхайському автосалоні в 2011 році. Тоді нова модель автомобіля виглядала вже повністю готовою, але так і не була запущена на китайський ринок.

автомобіль Geely Emgrand

І тепер цей автомобіль з'являється вже як GX7, і виступає він у контексті модельного ряду Emgrand, а не бренду, або суб-бренду. Geely не перестає дивувати нас.

Емблема на автомобілі трохи збиває з пантелику. Коли авто вперше показали в 2010 році, емблемою був новий знак Emgrand, в синьому та чорному кольорах, а не в червоних і чорних. Пізніше на ньому почав красуватися значок марки Geely.

Громадськості стали доступні фото поточної версії Geely Gleagle GX7. Ціна починається від 69.900 юанів і закінчується в 119.900 юанів, що робить його одним з найбільш дешевих середніх позашляховиків на ринку. Однак автомобіль оснащений досить застарілими двигунами. Доступно кілька комплектацій: 1,8 з 139 к. с і 2,0 з 141 л. с. Так, це різниця тільки в дві кінські сили. Також, за інформацією, наданою компанією, новий Geely Emgrand GX7 буде доступний з додатковим двигуном об'ємом 1,5 л. і з ... 109 кінськими силами.Сто дев'ять коней для автомобіля, тільки довжина якого становить 4,5 метра.

Не відомим залишається відповідь на питання, чому ж не доступна комплектація з двигуном Geely на 164 к. с. і об'ємом 2.4 л, який ми можемо досить часто спостерігати в нових моделей Geely.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.