0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Volvo S90 буде запущений, щоб кинути виклик BMW 5 серії і Mercedes-Benz E-класу

Volvo представить новий седан S90 в наступному році, щоб замінити модель S80 і скласти конкуренцію BMW, Mercedes-Benz і Audi в спробі підвищити щорічні поставки на 70 відсотків до кінця десятиліття.
 
Volvo продала близько 12,500 одиниць S80 в минулому році, в той час як BMW поставляється більш ніж 373,000 5-серії автомобілів.
 
Після презентації нового позашляховика XC90 в цьому році, седан S90 є наступним кроком у спробі Volvo підвищити річний обсяг продажів до 800000 автомобілів в 2020 році. Volvo очікує, що принаймні 80 відсотків покупців седана будуть новими для бренду.
 
"S90 виявиться складним випробуванням", - заявив на брифінгу в штаб-квартирі компанії в Гетеборзі Ален Віссер, директор з продажу компанії Volvo. "З усіх автомобілів, які ми будемо запускати в найближчі чотири роки, з моєї точки зору, найбільш складним є S90."
запчастини для китайського автомобіля

Стрункі межі

Шведська автомобілебудівна компанія була куплена китайським мільярдером Лі Шуфу з Zhejiang Geely Holding Group Co. з Ford Motor в 2010 році за $ 1,8 млрд, і тепер вона повинна приносити результати.
 
Прибуток Volvo в першому півріччі 2015 року склала 2,2 відсотка від доходу, в той час як в BMW це 8,9 відсотка.
 
Оновлений volvo XC90 був першою моделлю китайського автомобіля, повністю розробленої власності. Станом на початок цього тижня, Volvo отримала замовлення на 65000 XC90, перевищивши річний цільовий план 50000. Volvo, які також продають середнього розміру позашляховик XC60, розглядають меншу модель, щоб звернутися до зростаючого числа клієнтів, охочих кросовери всіх форм і розмірів.
 
Зараз попит зростає на маленькі автомобілі преміум-класу, і цей сегмент є дуже привабливим для нас", - сказав генеральний директор Хакан Самуельсон

Детройтський дебют

Новий S90 буде представлений на автошоу в Детройті в січні, і буде слідувати за V90 універсальної версії.
 
Компанія пропускає Франкфуртський автосалон на наступному тижні, як частина зусиль, щоб реалізувати більшу частину свого маркетингового бюджету. Замість цього, бренд звертається до клієнтів з його «Вольво в коробці" спливаючих магазинах в таких місцях, як фестиваль продовольства в Дюссельдорфі, Німеччина.
 
Як висловився Віссер, "Для Volvo мати свій стенд на виставці у Франкфурті буде означати витратити мільйони євро, щоб показати, що Audi, BMW і Mercedes-Benz є набагато більшими, ніж ми,"
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.