✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 066 40-42-020 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Компанія Chery завоювала перше місце з експорту автомобілів серед китайських виробників!

21.09.2015 Компанія Chery завоювала перше місце з експорту автомобілів серед китайських виробників!
Згідно з даними, опублікованими в CAAM, Chery експортувала 50,130 легкових автомобілів в першому півріччі 2015 року, що становить 26,7% від загального обсягу експорту легкових китайських автомобілів, таким чином, забезпечивши собі перше місце в експорті з переважною перевагою.
 
З початку 2015 Chery розширила географію своїх продажів на такі регіони, як Східна Європа, Близький Схід і Північна Африка, таким чином, досягши значних результатів у продажах. В Ірані, Chery займає третє в якості одного з основних місцевих брендів з часткою ринку 5%. У Південній Америці, на тлі загального спаду на аргентинському авто ринку в першому півріччі 2015 року, Chery показала високий темп зростання з продажів в 44%.
купити запчастини чері
Постійно просуваючи стратегію локалізації, Chery здійснила новий стрибок в якості продукції. На завдяки технологіям, накопиченим за 18 років існування компанії, запчастини чері виявилися продуктами, конкурентоспроможними на безлічі міжнародних ринків і досягли міжнародних стандартів якості. За результатами спільного дослідження, проведеного компанією Ipsos і Autohome, моделі Arrizo 7, Tiggo 3 і Tiggo 5 вийшли на перше місце у відповідних сегментах ринку з точки зору якості, тим самим заробивши хорошу репутацію за кордоном і створивши найвищу коли-небудь існуючу репутацію для китайських брендів на парі міжнародних ринків. Нова серія Tiggo 5 була включена в число "Кращих позашляхових моделей в 2015 році" в Чилі.
 
Незважаючи на подальше зниження попиту світового авторинку, в силу своєї закордонної репутації утвореної протягом останнього десятиліття, для подальшої реалізації своєї стратегії локалізації та подальшого вдосконалення своєї продукції, конкурентоспроможність продукції Chery на світовому ринку повинна бути додатково підвищена. У майбутньому, Chery буде продовжувати боротьбу за нових покупців і прагнути до мети інтернаціоналізації.
Розкажіть друзям

» Всі новини

.