0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Geely і Volvo поділяться платформою нового позашляховика.

Китайські ЗМІ повідомляють, що Geely і Volvo розділять нову модульну платформу, яка буде основою для нових позашляховиків і нових хетчбеків. Платформа була розроблена Volvo і називається "CMA". Вона буде лежати в основі нового позашляховика Geely з кодовою назвою "NL-4" і нового позашляховика Volvo XC40, які буде конкурувати з Audi Q3 і Mercedes-Benz GLA.
Однак ці позашляховики не будуть першими автомобілями, які будуть використовувати платформу CMA. Ці запчастини джилі будуть надані абсолютно нового хетчбека Geely Cross, який буде запущений на китайський автомобільний ринок в кінці року. На даний момент моделі Cross від Volvo не передбачається, але не виключено, що це може змінитися в майбутньому.
купити запчастини джилі
Позашляховики буде виготовлений на новому заводі в місті Чжанцзякоу провінції Хебей. Вони і Geely Cross, буде оснащуватися новим 1,5 літровим двигуном з турбонаддувом, розробленим компанією Volvo. Двигун буде в діапазоні місці між 150 і 180 кінських сил, в залежності від специфікації. Двигун виготовлятиметься на заводі Чжанцзякоу.
Завод також буде виробляти інші розроблені двигуни Volvo, в тому числі турбонаддув 2.0 і старий доброї 2,5-літровий п'яти циліндровий двигун. Новина про останньому виявилася сюрпризом, так як Volvo поетапного повертала його виробництво. Однак, він до цих пір використовується в Китаї для китайського виробництва Volvo XC90 Classic, і розумно буде припустити, що двигун буде використовуватися для роботи деяких марок автомобілів Geely в майбутньому, наприклад, швидше за все, для великого позашляховика в Emgrand GX9.
Крім того, в майбутньому Geely також буде використовувати платформу CMA для нового седана (під кодовою назвою CS11) і компактного кросовера SUV.
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.