0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

BAIC ВЈ80С - китайський «Гелендваген»

Китайці не відступають від своїх набутих традицій, вони продовжують копіювати найбільш популярні моделі автомобілів всесвітньо відомих брендів. Слідами німецького концерну, вирішила піти компанія BAIC, джип, який використовується для озброєння армії встає на службу цивільних, люблять великі стильні позашляховики і активний заміський відпочинок. В кінці поточного 2015 року в автосалонах Піднебесної з'являться перші серійні моделі китайського «Гелендваген».
Позашляховик зі знайомим обличчям популярного позашляховика Чері Тіго - BAIC ВЈ80С — армійський китайський джип, службовець на благо захисту держави призначення, стане доступним для пересічного населення КНР. На автомобільному шоу в Пекіні минулого 2014 році був представлений перший концептуальний образ військово-цивільного джипа. Незважаючи на те, що автомобільний концерн Daimler є акціонером компанії BAIC-Group, зупинити процес клонування виявилося їм не під силу. Як і в багатьох інших випадках, китайська влада вкотре сказали своє слово «Це не копія!» і дозволили запуск проекту.
запчастини для позашляховика Чері Тіго

Відмінності все ж є

«Гелендваген» з індексом ВЈ80С від китайської компанії BAIC має кілька відмінностей, по-перше, він більше ніж оригінал, довжина кузова склала 4,780 м порівняно з оригінальними 4,686 м, довжина колісної бази збільшена на 5 см, по друге його фальшрадіаторная решітка схожа більше на аналог з Hummer.

Технічні характеристики

Під капотом BAIC ВЈ80С буде розміщений абсолютно новий і надійний силовий агрегат від компанії SAAB, турбований двигун з робочим об'ємом циліндрів 2,3 літра, що розвиває потужність до 250 л. с.
Цінник на позашляховик BAIC ВЈ80С поки не озвучено, але якщо порівнювати з таким клоном як Landwind X-7 (британський Range Rover Evoque), є ймовірність, що ціна «військового» джипа буде в 3 рази менше, ніж оригінал.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.