✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 095 91-09-504 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Преміум Cadillac XTS буде випускатися завдяки попиту в Китаї

01.09.2015 Преміум Cadillac XTS буде випускатися завдяки попиту в Китаї

Завдяки своїй популярності в країні висхідного сонця моделі Cadillac XTS буде випускатися ще протягом трьох років. Випуск моделей, які ще користуються попитом, буденна практика. Наприклад концерн Volkswagen, тривалий час випускав улюбленця молоді Beetle на території Мексики, але даний проект був ініціативою самої німецької компанії, яка була підкріплена попитом даної моделі серед місцевого населення. Відомі випадки, коли китайські автовиробники «воскрешали» виробництво популярних китайських авто моделей, отримавши ліцензію від офіційного виробника.

китайські авто
Світовий автомобільний ринок перебувати в передчутті випуску найближчим часом з конвеєра нового преміум-седана Cadillac CT-6. Завдяки невщухаючої популярності свого попередника на території Китаю, модель XTS так само залишається в лінійки продукції. Концерн «General Motors» на одній з прес-конференцій з приводу випуску CT-6 зазначив, що рівень продажів моделі XTS на території Китаю залишається стабільно високим, у зв'язку з цим випуск моделі буде продовжено аж до 2019 року.
Для компанії Cadillac, що випускає на автомобільний ринок продукцію преміального сегмента, Китай є одним з найбільших і найпривабливіших. На сьогоднішній день Китай і Україна ринки, на які йде левова частка розкішних автомобілів і продукції преміум, а враховуючи розвиток ринку Піднебесної, до кінця 2020 року вона стане ринком-лідером усієї розкоші.
Правління компанії Cadillac відзначило, що завдяки виходу на китайський ринок в 2012 бренд почав стрімко розвиватися, набираючи все більшу популярність серед місцевих автолюбителів. З того часу Cadillac нарощує обсяги і зміцнює свої позиції на місцевому ринку.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.