0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Шпигунські фото автомобіля Cadillac CT6 в Китаї

Кращого ринку для збуту продукції, ніж країна з постійним економічним зростанням ВВП (валовий внутрішній продукт) як Китай складно знайти. Всі моровые автовиробники випускають бюджетні та елітні моделі авто прагнуть зайти на цей ринок і зайняти свою нішу. За статистикою саме в Піднебесній автомобілі представницького класу останнім часом користуються великим попитом. Компанія Cadillac не втрачає амбіцій і поставляє свою продукцію для бізнесменів люблять авто з родзинкою. Днями шпигунські фото нового автомобіля Cadillac під назву потрапили в мережу інтернет магазинів китайських запчастин. Фото які потрапили в мережу, у всій красі висвітлили версію яка буде випускатися безпосередньо для ринку Піднебесної. Складальна лінія моделі Cadillac CT-6 перебувати на спільному підприємство в Шанхаї на заводі Дженерал Моторс GM. Новинка буде запущена в серійне виробництво для китайського автомобільного ринку на початку першого кварталу 2016 року.

інтернет магазин китайських запчастин
Дебют розрекламованого автомобіля Cadillac CT6 відбувся ще в березні поточного року а батьківщині в Нью-Йорк-Сіті. Модель CT6 перебувати в одному сегменті, що і Audi A-8, BMW 7 серії і Mercedes S-класу. За словами представників компанії «Кадилак», новинка складе належну конкуренцію побратимів по класу. Екстер'єром кузова можуть позаздрити багато автовиробників, адже в ньому поєднується стиль, елегантність і зухвалість. Інтер'єр виглядає досить шикарно: шкіра, дерев'яні лаковані вставки, сенсорний мультимедійний екран, розташований у центрі приладової панелі.


Лінійка моторів

Компанія Cadillac буде пропонувати своїм клієнтам модель CT6 з трьома моторами:

• 2.0 літровий рядний з турбонаддувом;
• V6 з робочим об'ємом 3.0 літра;
• 3.0 літровий V6 з подвійною турбіною.
Вся моторна гамма буде працювати в парі з 8-ступінчастим автоматом. Потенційні покупці можуть вибирати між повним приводом 4х4 або заднім

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.