0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китай робить все щоб наздогнати лідерів світового автопрому за якістю своїх автомобілів

Китай поступово перетворюється у світовий центр автомобілебудування. Це можна пояснити тим, що Піднебесна залишається самим затребуваним ринком для збуту автомобілів у світі. При цьому і сам Китай активно наздоганяє лідерів світового автопрому за якістю своїх китайських автомобілів. Крім самих авто тут активно виробляють і запчастини для китайських автомобілів, а також для всіх, які їздять по країні. Крім того, все більше міст Піднебесної беруть участь в процесах розробки, виробництва і тестування китайських автомобілів. Місто Хейхе, як виявилося, чудово підходить для проведення випробувальних прогонів нових автомобілів в умовах холодного клімату. Місцева адміністрація повідомляє, що за минулий рік тут пройшли випробування 1294 автомобіля чері.

"Минулий сезон закінчився випробуваннями для більш ніж 70 автопідприємств і дослідних центрів", – заявили в місцевому управлінні.

китайські автомобілі в україні

Зростання пробних пусків спровокував розвиток інфраструктури міста і будівництво нових майданчиків для пробних пусків. Вже 7 автопідприємств розмістили на території міста свої випробувальні майданчики для випробувань авто в умовах холодного клімату.

Розташування міста досить вдало з точки зору проведення випробувань. Він знаходиться приблизно на 50 градусі північної широти, навпаки Благовєщенська. Сформований тут клімат має великий комерційно потенціал для підприємств, які займаються випробуваннями при низьких температурах. Для більшості жителів міста це прекрасний шанс знайти постійну роботу стала специфічною тут галузі.

Випробування холодом як для цілого авто, так і для кожної запчастини для китайського авто або автомобіля будь-якого іншого виробництва дуже важливий аспект для поліпшення якості і безпеки.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.