0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайський автомобіль Qoros без камуфляжу і плівок на вулицях Китаю

Сенсаційні шпигунські фото з'явилися в мережі інтернет на сайтах китайських автомобільних порталів, на них представлена новинка M2 в кузові купе від німецького концерну BMW, випуск якої запланований на 2016. Спорт купе було помічено по дорозі на випробувальний полігон в Китаї, для транспортування модель М2 була занурена на китайський автомобіль вантажівка, для маскування кузов був обклеєний захисного кольору плівкою. Як показала статистика останніх років, Китай є найбільшим у всьому світі ринком і збуту і виробництва автомобільної продукції. Для Баварської компанії BMW ринок Китаю, один з найвагоміших, особливо для M-підрозділи, таким чином нова М2 буде тестуватися і налаштовуватися для місцевих доріг на яких вона і без того веде себе добре.

китайський автомобіль

Стиль і дизайн

Всі без виключення моделі BMW у М пакетом виконані в дуже агресивному стилі, як і седан амулет, особливо якщо кузов пофарбований у чорні кольори, тонованими стеклами, спойлером на багажнику, антеною у вигляді акулячих плавників, чорні п'ятипалі спицеві легкосплавні диски з широким бортом, і не менш широкі низькопрофільні покришки, і, звичайно ж, форсований двигун. BMW M2 не відійшла від традицій, в ній дотримані всі перераховані вище доопрацювання, її офіційний показ заплановано в жовтні місяці, а в Китаї вона буде представлена на всесвітній виставці в грудні в провінції Гуанчжоу в грудні поточного року.

Силова установка

BMW 2 2016 буде оснащуватися турбованим двигуном V6 об'ємом 3.0 літра, потужність мотора 365 конячок з обертовим моментом 465н/м передає обертання задньої колісної пари через кардан через семиступінчасту КПП з подвійним зчепленням, ця високотехнологічна пара здатна розігнати купе M2 від нуля до першої сотні за 4,5 секунди. Вихлопна система складається з двох вихлопних магістралей для полегшення роботи двигуна.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.