0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Вибух в районі порту Тяньцзиня в Китаї знищив сотні седанів Амулет і не тільки

Величезний вибух в Китаї в районі порту мегаполісу Тяньцзінь забрав життя щонайменше мере1 744 людей, сотні поранених, і зруйновані будівлі. Перший вибух пролунав рано вранці в четвер о 05:00 на одному з складських приміщеннях «логістичної компанії». Цей вибух спричинив хвилю інших вибухів уздовж портової зони.
Тяньцзінь - одні з найбільших портових міст Китаю. Він бере на свої майданчики левову частку імпорту автомобільної продукції для всієї північної частини Китаю. На превеликий жаль, вибухи не обійшли стороною величезні простори паркинговой зони, на якій були припарковані тисячі нових автомобілів, серед яких були сотні седанів Амулет від компанії чері.

чері Амулет
Безкраї ряди «підсмажених» Жуків, позашляховиків Touareg і інших моделей Баварського концерну які не збираються на місцевих спільних заводах WV. Жук і Таурег імпортується на ринок Китаю, тому що потреба в автомобілях даних моделей, занадто низька, що б здійснювати збірку на місці. Зате це дозволило німцям ставити цінник на Beetle, як на «преміум» імпорт. Цін базового Жука з двигуном 1,2 літра TSI потужністю 105 коней стартує з позначки 29,9 тис. доларів США! Клієнтам пропонуються еще160 сильний мотор з об'ємом 1.4 TSI і 2.0 літровий TSI на 210 породистих скакунів.
Після пожежі паркінг більше була схожа на автомобільну звалище або базу металлоприемки. Лакофарбове покриття плавилося та «про лущилось» від вогню. Ті автомобілі, які були припарковані далі від епіцентру вибуху, постраждали не менше, вибиті шибки, висаджені або згорілі покришки.
Крім Volkswagen, на стоянці на той момент була представлена лінійка позашляховиків Land Rover Discovery на жаль позашляховики повністю зникли, якщо подивитися з іншого боку ця стара модель погано продавалася в Китаї.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.