0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

На Китайський ринок вийшов новий Ford Edge

Позашляховик Ford Edge надійшов для продажу в салони дистриб'юторів на території Піднебесної. Ціна новинки стартує з позначки в 39,5 тисячі доларів США і закінчується сумою в 68 тисяч доларів. Edge буде доступний в трьох варіантах виконання; спортивна версія Edge з індексного приставкою «S», максимальна (топова комплектація), і бюджетна базова комплектація. Версія «Sport», крім приставки «S» візуально відрізняється від інших комплектацій виконаними в чорному кольорі екстер'єрними елементами:

Це стосувалося зовнішніх відмінностей, що стосується внутрішньої обробки, модифікація «S» випускається тільки в п'яти варіації, топова версія має третій ряд сидінь. Базова модель за погодженням з клієнтом та з магазином може бути обладнана додатковими місцями.

недорогі запчастини на китайські автомобілі

Семимісний китайський Ford Edge

Варіант сімейного семимісного позашляховика розроблений для типової китайської сім'ї, на задній ряд можна посадити, щонайменше, одну пару бабусю з дідусем або двох дітей. Однак, використовуючи додаткові посадочні місця, об'єм багажного відділення скоротиться в 3 рази, тому велика щаслива китайська сім'я буде обмежена у виборі речей при поїздці гори на вихідні або пікнік.
Позашляховик Edge на сім місць збирається на спільному підприємстві Changan Ford, це вже третя модель Форд, яка виробляється на території Китаю.

Моторна гамма

Edge буде доступний з двома бензиновими двигунами:
• 2.0 літровий турбо двигун, здатний розвивати 245 коней при максимальному крутному моменті, який становить 350 Н/М;
• 2,7-літровий V6-Turbo потужністю 329 коней і 502 Н/М.

Обидва мотори будуть працювати в парі з шести ступінчастим автоматом «SelectShift».

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.