✓ 096-80-05-504 ★
✓ 093-17-04-150 ★
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: пн-сб 9:00-19:00
Доставка по всій Україні
➤Кращий каталог для ремонту
➤автомобілів Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ запчастин для Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів

В Украине начнется выпуск электромобилей за $10 тысяч

25.04.2015 В Украине начнется выпуск электромобилей за $10 тысяч
Офіційна особа гонконгської корпорації Bio Automotive - Арсеній Абдураїмов проводить активні переговори з одним вітчизняним підприємством з приводу збірки електромобілів. Зібрані у нас електромашини будуть продаватися від $ 10000. Для України випуск таких машин - це можливість стати серйозним гравцем на розвиненому авторинку і підготувати основу для входу в європейський ринок.
Запчастини Чері

Плани та перспективи

Якщо почнеться запуск виробництв, то імовірно в 2016-2017-хх буде створюватися національний український електромобіль. Спочатку передбачається великовузлове комплектовка з поетапним переходом (через 4-5 років) на випуск машин з використанням виключно українських комплектуючих. Запчастини Чері на біо автомобілі також будуть робити в Україні.
Зважаючи на наявність на Україну дешевої робочої сили високої кваліфікації і потенційно великого ринку продажів, виробничу базу передбачається поставити на потужностях одного вітчизняного автозаводу. Так як компанії Bio Auto вдається продавати свої машини поки поштучно (порядку 20 за рік) за ціну в $ 15 000, то, при інвестиції в монтаж заводу в $ 1,5-2 мільйони і рентабельне промисловому випуску китайських автомобілів і моделей в 2000 одиниць на рік , вартість електротранспорту знизиться до $ 10000.
Питання тільки в здатності ринку споживати новий продукт. Поки що можливості ринку і відсутність державних пільг залишаються стримуючим фактором. За запевненням експертів, користуватися електромобілем на Україні буде в 11-ть разів пріоритетніше, ніж традиційним авто.
Абсолютно реальною є експорт до Європи. Тільки в ЄС співробітницький умови для еко заводів в рази краще. Також там надаються гранти з компенсацією до 70% вартості біо заводу. Але остаточне рішення все ж за інвестором.
Розкажіть друзям

» Всі новини

.