0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Концерн БМВ пішов на зниження цін на свої автомобілі для КНР

Падіння попиту на преміальний сегмент авто, змусив баварців замислитися про стимулювання рівня продажів своєї продукції на території Китаю. Зниження цін торкнулося всього модельного ряду німецької компанії доступного у вільному продажу на території Піднебесної. Концерн BMW надав потенційним покупцям 30% знижку на весь модельний ряд 3 серії, а також дисконт у розмірі 24% до 29% поширюється на всі інші автомобілі представлені в Китаї.
Концерн BMW вже не раз говорив про те, що показники рівня доходу за роботи на території Китаю падають. Китайський офіційний представник баварської компанії, концерн Brilliance, який курирує роботу по збірці і реалізації продукції BMW на території КНР, заявила акціонерам про те, що у зв'язку з падінням попиту на китайські авто, прибуткова складова Німців падає. У зв'язку з ці очікуваний рівень рентабельності присутності на ринку КНР впаде приблизно на 40%.

китайські автомобілі
 

Економічна ситуація ринку

Враховуючи тенденцію розвитку економіки Китаю, Європейські та Американські виробники авто преміум-класу робили великі ставки на розвиток свого бізнесу на території даної країни. Однак так було аж до 2013 року, коли в Піднебесній був зафіксований пік економічного розвитку, в таких умовах ринок преміальних авто стрімко ріс, як на дріжджах.
Як прогнозували експерти, так і сталося, в 2015 році в розвиток автомобільного ринку КНР сповільнилося, як показники китайської економіки в цілому, Вперше за чверть століття в економіці Китаю спостерігається незначний спад. Рівень продажів нових автомобілів на території Піднебесної скоротився на 3,2%, порівняно з аналогічним періодом 2014 року. Виною падіння ринку, вважають чиновники, є надмірне наповнення торгових майданчиків автомобільної продукцією.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.