0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Початок збірки китайських гібридів

На тлі прийнятого в Китаї законопроекту про поступове примусового зниження викидів в атмосферу зокрема у автомобілів за коштами зменшення споживання палива, заява від Volkswagen Group про початок складання китайських авто гібридів звучить дуже вчасно.

для китайських авто запчастини

За словами представника концерну, компанія бачить великий потенціал в подібних автомобілях, оскільки відповідати новій програмі витрати палива для продажів автомобілів в Піднебесній.

Основні свої плани компанія збирається розкрити автомобіль на автошоу в Пекіні, яке пройде зовсім скоро. У Китаї VW співпрацює і FAW і спільно з ними і планує впровадження нових автомобілів на Китайський ринок.

Виробництво планується розгорнути в місті Фашань, там, де розташований новий завод китайського партнера VW. Дана інформація не підтвердилася повністю, але про те, що країна оголосила війну забруднення середовища відомо достеменно.

Великі компанії давно зрозуміли нове віяння і розмістили на території Китаю свої виробництва. Зокрема Daimler планує вже продавати свій електромобіль Denza в цьому році, а Toyota тільки приступає до складання моделі Yundon-Showanchin II, спроектованої саме для китайського ринку гібридної новинки.

Однак VW не збирається здаватися і розробить нове авто для ринку Піднебесної. Достеменно відомо, що переговори президента Китаю і канцлера Німеччини вже пройшли і пройшли успішно.

Подібна інформація дуже радує не тільки жителів Китаю, але і наших співвітчизників, оскільки при активному розвитку даної технології вона незабаром прийде і до нас у рамках розширення ринку. Про цінову політику ні однієї з моделей поки не відомо, але навряд чи вона будуть надто вже й захмарною.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.