0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Koenigsegg Agera R BLT був помічений на дорогах в Китаї

Відмінна новина для шанувальників шведських суперкарів на вулицях Китаю був помічений Koenigsegg Agera R BLT. Унікальний спортивний автомобіль їздив по Китайському мегаполісі Шеньян і Юньнань.
Унікальність Agera R BLT полягає не тільки в його вартості і силовий начинці, він був спроектований і виготовлений за індивідуальним замовленням у 2012 році для клієнта з Піднебесної з Куньмін провінції Юньнань. Спроба Китайського власника обійти закон і ухилитися від сплати податків закінчилася конфіскацією суперкара, невмілі махінації призвели до того, що авто рухалося на державну митну штраф майданчик. Ходили чутки, що навесні поточного року «породистий скакун» був виставлений як аукціонний лот з митного складу, де і пішов з молотка, сума покупки, як і ім'я господаря не розголошується. Запчастини для китайських авто також пішли з молотка.

Запчастини для китайських авто в україні
Ці чутки виявилися правдою, доказом цього були фото вільного просування «породистого жеребця». Найвірогідніше нам не вдасться дізнатися, яку суму довелося викласти новому володарю ексклюзиву, але, по всій видимості, багато. Ціна нового суперкара в 2012 році, з урахуванням податку на імпорт, становила 30 мільйонів юанів або 4,7 млн доларів США.
Шведський BLT, який був помічений на дорогах Піднебесної, був пофарбований в унікальний кольори: поєднання чорного і темно-синю з плавним переходом у темно-фіолетовий. Рожевими відтінками, пофарбовані бічні лінії кузова, бампера і бічні дзеркалам заднього виду. Інтер'єр автомобіля блакитний. Легкосплавні диски виконані в чорно-білому стилі, спиці чорні, а обід переривчасто білий.

Під капотом

Силова установка, така ж, як і в базовій версії Agera R. Під капотом шведи ховали п'ятилітровий V8 з подвійним турбонаддувом потужністю 1124 конячок і крутному моменті 1100 н/м, розганяючи авто до 440 км/ч, відмітку першої сотні стрілка спідометра перетне за 2,8 секунди, а другий за 7,8.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.