0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайці навчать авто «спілкуватися» один з одним

Китайський автомобільний концерн Changan (Чанган) приступила реальним випробуванням інноваційної технології «спілкування між машинами». Дана розробка, встановлена в авто, дозволяє транспортному засобу за допомогою спеціальних датчиків бездротовим шляхом розпізнавати і зчитувати інформацію, закладену в дорожні знаки, а так само передавати отримані дані іншим учасникам дорожнього руху (машин на дорозі з даною технологією). За повідомленням авторитетного технічного видання (журналу) MIT Technology Review, пробна робоча версія розроблюваної інтелектуальної розпізнавальної системи китайські розробники познайомлять усіх бажаючих і зацікавлених шанувальників інноваційних технологій вже в 2018 році. Як заявили представники бренду Changan, нова розробка не буде стандартизована, зважаючи на те, що авто, в яких буде встановлена дана опція, будуть реалізовані винятково на внутрішньому ринку, ймовірність використання технології в ТЗ на території США та країнах Європейського союзу малоймовірна. Запчастини для китайських авто розробники почнуть робити в 2017 році.
Запчастини для китайських авто

Інформативність розробленої програми авто

Авто система, розроблена китайськими вченими, здатна:
• інформувати автолюбителя про напрямок його руху;
• сповіщати про швидкості руху;
• зчитувати значення дорожніх спецзнаків;
• повідомляти про місцезнаходження авто;
• повідомляти та інформувати про маневри.

Вся надійшла на бортовий комп'ютер інформація після обробки буде візуалізована приладової панелі водія. У разі виникнення екстреної ситуації (різкий маневр або аварійна зупинка вперед йде машини) система попередить про це водія.
Подібні розробки ведуться в США і на території Європи провідними авто, які прагнуть мінімізувати кількість аварійних ситуацій на дорогах.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.