✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 095 91-09-504 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Прокат електрокарів на території Китаю

09.08.2015 Прокат електрокарів на території Китаю

Електричні транспортні засоби за останні роки стали популярними не тільки на території Китаю, де загазованість повітря в мегаполісах перевищує всі встановлені норми. Збільшення попиту на екологічно чистий транспорт в КНР посприяла компанія Kandi Technologies, яка організувала у всіх великих містах країни погодинний прокат електромобілів. Kandi Technologies Group Inc. Планує розширити географію своєї діяльності, компанія шукає партнерів для розширення прокатного бізнесу, збільшую дилерську мережу, встановивши пункти прокату ще в 26 різних провінціях Піднебесної. Інтернет магазин китайських запчастин планує продавати деталі на електромобілі.

Інтернет магазин китайських запчастин

Крім прокату, у водіїв яким сподобалася продукція компанії, з'явитися можливість придбати через дилерську мережу компанії Kandi електромобіль під назвою K-17 на п'ять посадочних місць, а восени поточного року в продаж надійде мініатюрний двомісний еко-кар K-12. Така тенденція дозволить зробити міста чистішими, позбавляючись від задушливих вихлопних газів, а бренд Kandi впізнаваним в усьому Китаї.

Кожен день автовиробники з Піднебесної конкурують з європейськими концернами за звання найбільш активно розвиває еко-технології компанії. Стимулом для розвитку електротранспорту стала фінансова підтримка автовиробників і майбутніх автовласників. Промисловість Китаю невпинно зростає і кількість випущених електромобілів за перший квартал поточного року в 4 рази перевищує торішні показники в даному сегменті.

Автомобільна продукція компанії Kandi відповідає всім вимогам щодо екологічним нормам і безпеки. У моделях K-17 і K-12 встановлені спеціальні датчики, які автоматично знижують швидкість автомобіля при потенційній загрозі зіткнення з іншим ТЗ.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.