0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

ці побудували суперкар за 4800 доларів

Китайці вже давним-давно довели, що навіть найдорожче в світі, будь то технологія виготовлення, або готовий виріб, вони можуть зробити дешевше і при цьому, не знизивши якість. Далеко не треба ходити, наприклад весь електронний світ, в тому числі і завод по виробництву і зборці продукції компанії Apple знаходиться на території Піднебесної. Копіювання дизайну найбільш популярних автомобілів потрібно віддати належне, адже на практиці можна отримати аналог дорогого автомобіля, зовнішність якого як дві краплі води ідентична оригіналу, щодо начинки під капотом, якості збірки і матеріалів обробки подібності можна навіть не шукати їх не буде. Однак різниця в ціні вас дуже порадує, за невеликі гроші у вашому гаражі з'явиться копія авто і запчастини на китайські авто, про яких ви колись мріяли.

запчастини на китайські авто
 

Немає нічого не можливого для Китаю

Міжнародна автомобільна виставка, яка проходила в провінції Хайнань, увінчалася сенсацією, двадцятисемирічний автомобіль на ім'я Чен Инист став «героєм дня». Йому вдалося власноруч сконструювати і побудувати суперкар, який став сенсаційним учасником шоу. Футуристичному спорт кару, побудованому власноруч, ще належить пройти чимало етапів доробок, як по зміні інтер'єру салону, так і над нутрощами захованими під капотом доведеться неабияк попітніти. На даному етапі, повноцінний автомобіль в спортивному кузові вкладено всього 4800 американських доларів.
Оснащений електродвигуном, еко «суперкар» може розвинути швидкість лише до 100 км/год. До показників справжніх італійських болідів з зграї Ferrari або Lamborghini, йому ще ой як далеко, але і цінник за китайську модель буде набагато нижче. Побачити автомобіль на ходу і прокотитися потенційним покупцям, як і самому дизайнеру не вдасться, це пов'язано з тим, що саморобним транспортним засобам з'являтися на дорогах загального користування Подбесной забороняють китайські влади. Чекаємо подальшої інформації про долю «бюджетного суперкара».

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.