0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

chery будує ще один завод

Китайський автомобільний концерн chery вийшов на ринок країн пострадянського простору ще вісім років тому. Компанія chery від початку вирішила не займатися експортом готової продукції з Піднебесної, а налагодити повноцінний виробничий цикл на території тих країн, на яких планувалося реалізовувати авто. Заводська складальна лінія, яка включала в себе всі види зварювальних робіт, забарвленням кузовних панелей, і, звичайно ж, складання, начинка і випуск з конвеєра досі ведеться на території міста Черкеськ, де китайські партнери заснували підприємство chery. Тепер у планах компанії стоїть завдання збудувати власний завод з повним циклом операцій, землю під який виділив уряд в Липецькій області. Інтернет магазин запчастин chery пропонує величезний вибір автозапчастин

Інтернет магазин запчастин chery

Вартість проекту

Нова технологічно досконала виробнича лінія загальною площею 60 Га обійдеться інвесторам приблизно 300 мільйонів американських доларів. Сума аж ніяк не маленька, для порівняння на будівництво складальної лінії Nissan під Санкт-Петербурзі було витрачено в два рази менше коштів. Для повноцінного обслуговування технологічних ліній китайського заводу знадобитися близько півтора тисяч робочих рук, перед якими буде стояти завдання щорічно випускати 60 тисяч машин.

Запуск заводської лінії намічений на 2017 рік, по закінченню трьох років завод повинен працювати на всю потужність. Підприємство Дервейс, розташоване в р. Черкеськ буде і далі випускати модельний ряд вже існуючих авто серед яких седани (Smily, Solano, Celliya, Cebrium,) а також позашляховики (X-50 X-60). На Липецькому заводі будуть збиратися автомобілі, випуск яких запланований на кінець 17-го року.

Зважаючи на цю тенденцію, Липецьк, невдовзі стане центром автомобільного будови, зараз в Липецькій області на заводі китайської компанії Great Wall збираються позашляховики H-3,H-5, H-6 і пікап Wingle».

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.