✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 066 40-42-020 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Китайці можуть керувати автомобілем силою думки

31.07.2015 Китайці можуть керувати автомобілем силою думки

Ще на зорі розвитку космічних технологій багато вчені працювали над створенням пристрою, за допомогою якого силою думки можна було б керувати чимось. Китайським вченим вдалося створити таку систему, яка зчитує через сенсори біоструми, що виходять з мозку, це дозволило силою думки управляти базовими операціями автомобіля, крім цього повноцінно здійснювати управління ним на відкритій місцевості. Як заявили самі творці, про серійному виробництві «мыслемобилей» мови поки не йде, дана технологія в подальшому може прийти на допомогу в управлінні автомобілем людям з обмеженими можливостями. Попит на запчастини на китайські машини в світі дуже зріс

запчастини на китайські машини

Ідея створення першого «мыслемобиля» прийшло науковому складу китайського Нанкийского університету, які спільними зусиллями з добре відомим автомобільним концерном Great Wall, який погодився на проведення досвіду і надав зі свого боку «піддослідний» автомобіль. Спеціальні сенсорні датчики, розташовані в шапочці, яка одягається на голову водія і зчитує мозкові хвилі, перетворюючи їх в команди для управління сервоприводами, встановленими в автомобілі.

Експериментальна система, що зчитує думки складається з 16 датчиків, доброволець розмістився на задньому ряду сидінь. Перша поставлена задача була силою думки відкрити і закрити задні двері, опустити вікна і скласти бічні дзеркала заднього виду. Після успішного виконання поставлених завдань водієві необхідно було здійснити коротку поїздку виключно силою думки.

Як стверджує завідувач кафедри, розроблена ними технологія абсолютно нешкідлива для людського організму, вона так само може бути використана для допомоги в пересуванні людей з обмеженими можливостями.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.