0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайці випустили гараж-паркувальне місце

Більшість автолюбителів пам'ятають популярність таких міні гаражів або, як зараз прийнято говорити «закритих паркувальних місць» під назвою «ракушка». Китайська наукомістка база, так чи інакше, ґрунтувалася на розробках радянського союзу, викуповуючи патентні розробки і китайські автозапчастини минулих років. Вчені та інженери з Піднебесної займалися удосконаленням їх і запуском в масове виробництво китайських автозапчастин.
Язик не повертається сказати, що в КНР розробили принципово новий захисний пристрій для зручній і компактній паркування автомобіля всередині дворової території. Зовсім скоро очікується, що в продаж на внутрішній ринок Китаю надійдуть «гаражі-кокони», ну а ми знаємо їх як стара і добра «ракушка». Принцип залишився той же, жорсткий каркас задній частині і висувається гармошкою передня частина. Компанія виробник планує, що розроблене ними пристрій і китайські автозапчастини в наслідок з'являться в інших країнах.

китайські автозапчастини
Розробники заявляють, що цінова політика порадує всіх автолюбителів без винятку, адже новинка, яку вони пропонують в рази дешевше стаціонарного гаража. Від можливих зовнішніх пошкоджень натяжна короб надійно захистить кузов автомобіля. То про що не могли і мріяти наші вітчизняні автолюбителі тих років, так це про дистанційною системою відкриття і закриття кокона, управління автоматичним механізмом здійснюється завдяки спеціальному брелоку або додатком для смартфонів. Природно гаражі будуть випускатися кількох типу розмірів різних розмірів, що б як власники малолітражок, так і великих автомобілів мали можливість паркувати своє авто в сучасний гараж.
Однак не тільки Китайці ведуть розробку закритих паркувальних місць, баварський концерн Volkswagen конструює «паркувальне місце майбутнього», яке автомобілі зможуть автономно за допомогою спеціального додатка знайти вільний паркувальне місце на стоянці, а також паркуватися без водія.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.