0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Таїланд співпрацюватиме з BYD Auto щоб розвивати сферу електротранспорту

Китайський концерн BYD Auto, працюючи з одним з найвпливовіших торгових конгломератів держави Таїланду - Локслі, створив партнерську програму з розвитку прогресивного електротранспорту в Таіланде.Базіс програми - це застосування нешкідливих для природи «електричних» машин і автобусів для наповнення парку громадського транспорту, урядових і парків приватних організацій. Провідними моделями обрані електро кросовер BYD модифікації E6 і працює від електрики автобус BYD електронної Bus.
Запчастини для китайських автомобілів

Очікувані перспективи

Для нового транспорту бази технічного обслуговування будуть знаходитися в 5-ти сервіс-центрах Бангкока і найближчих до нього територіях. Надалі їх число буде збільшуватися. Зарядні комплекси будуть будуватися поруч з сервісними станціями і на стратегічно важливих напрямках. Запчастини для китайських автомобілів у великій кількості є на нашому сайті.
У компанії впевнені, що гос політика щодо електротранспорту буде сподвігает зростання продажів, і дозволить досягти стабільного показника вже в перші роки. Очікується, що високий попит на електроавтобуси збільшить популярність інших моделей. Крім цього, в разі реалізації понад 500 одиниць за рік, компанія має намір відкрити локальний завод по компоновці електрокарів.
Як заявив гендиректор BYD Лю Сюелян, їх компанія утримує світову першість в області електротранспорту. А останнім досягненням китайського автовиробника є лютнева поставка 5-ти електро автобусів модифікації електронної автобус в Країну сонця, що сходить - Японію. Керівництво BYD вірить у перспективність спільну діяльність з Локслі і створення чіткої інфраструктури з обслуговування, успішному використанню електротранспорту.
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.