0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайський автомобіль Landwind X7 вийде з конвеєра в 2016 році

Випуск китайської копії кросовера Range Rover Evoque офіційно дозволили існувати. Англійська концерн Range Rover після тривалих судових тяж, змирилися і «офіційно» дозволили випускати копію своєї моделі Evoque виключно для внутрішнього ринку Піднебесної, випуск з конвеєра першої партії позашляховиків намічено на початок серпня 2015 року. Запчастини на китайський автомобіль також намічено виробництво в 2015 році.

Запчастини на китайський автомобіль

Історія

Від безвиході, і звичайно ж, від недосконалості законодавчої бази Китаю, Британці спочатку «влаштували скандал, адже зовнішність їх дітища була скопійована під копірку. Багато експертів намагалися вказати на відмітні риси китайця від оригіналу, але їх виявилося недостатньо. В кінці 2014 концерн Jaguar Land Rover був вкрай обурений і вимагав справедливого рішення і скасувати це проект, і через півроку проект Landwind X7 отримав схвалення з боку британської компанії

Виключно зовнішню схожість і нічого більше
.
Схожість Landwind X-7 і Range Rover Evoque стосується виключно дизайнерського подібності, про технічній базі та її характеристики мова не йде. Під капотом китайського клону захований японський рядний чотирициліндровий турбований мотор Mitsubishi 4G-63S4T, зновтаки випускається в Китаї за офіційною ліцензією. Дволітровий двигун потужністю 190 конячок пропонується потенційним покупцям з двома видами КПП:
• Шестиступінчаста механічна коробка;
• Восьмиступінчастою автоматична трансмісія.
На відміну від оригіналу, порадувати своїх власників повним приводом Landwind X7 не зможе, тоді стає незрозумілим, для яких цілей Китайці Джилі скопіювали такий елемент інтер'єру як тунель під карданний вал.

Ну і звичайно ж ціна!

Базова версія Range Rover Evoque обійдеться покупцеві мінімум 72 тис. доларів, у той час як його копія Landwind X-7 в тій же базі обійдеться у 22 тисяч американських доларів.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.