0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

У Китаї боятися купувати Чері та інші автомобілі преміум класу

Боротьба китайського уряду з корупцією в країні, змусила багатих і успішних людей не виділятися з «натовпу» побоюючись, зайвий раз привернути до власної персони увагу влади.

«Для марки Чері в Піднебесній настали важкі часи, незважаючи на колосальне зростання виробництва і економіки в країні, люди з грошима побоюватися ставати власниками автомобілів нашої марки, щоб не привертати увагу з боку урядового антикорупційного комітету». Таку оцінку і коментар до подій на автомобільному ринку Китаю дав Петер Шварценбауер, член ради директорів концерну BMW, куратор азіатського напрямку запчастин Чері.

каталог запчастин Чері

За його словами, 15 процентне падіння попиту на Чері в Піднебесній призвело до того, що компанія була змушена коригувати виробничий план, щоб пристосуватися і утриматися на ринку.

Чері не перший і не єдиний автомобільний VIP бренд, який на собі відчув зниження рівня продажу на території Китаю. Зниження показників відчула на собі і компанія Audi, такої тенденції жоден з цих автомобільних концернів за останні роки присутності на Азіатському ринку не спостерігав. У Audi так само пов'язують зниження рівня продажів з побоюванням надмірної уваги до заможних персон з боку державних служб Китаю.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.