0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Показали новий Ліфан електричний варіант Lifan 620.

Міжнародна виставка, присвячена інноваційним розробкам у промисловій сфері «ІННОПРОМ 2015», яка проходила в період з 8 по 11 липня в місті Єкатеринбург. На цьому заході автомобільний концерн з Китаю компанія Lifan представила свою нову розробку екологічно чистий автомобіль з електродвигуном під капотом.
Нестерпний зміг у великих мегаполісах, забруднення атмосфери, висока вартість ПММ призвела до того, що світові лідери автомобільної промисловості все більше уваги приділяють розробці моделей з альтернативними та відновлювальними джерелами енергії. Концерн Ліфан не залишився осторонь і представив на виставці свою нову розробку, електричний варіант Lifan 620. Експортний варіант моделі 620, відомий в інших країнах як Lifan Solano, це бюджетний 4 дверний седан «С» класу.
запчастини Ліфан
Дизайн кузова і салону

Електрична версиля Lifan 620 на відміну від бензинових версій маркується додаткової приставкою EV. На цьому, мабуть, всі зовнішні візуальні відмінності вичерпані. Форма кузова, а також кузовні панелі і декори повністю ідентичні бензиновим версіями.
Салон, тут все просто і практично, виконаний в стилі мінімалізм, при цьому залишився просторим і комфортабельним, відповідає усім властивим бренду Lifan рисами: максимум комфорту для пасажирів, мінімум - для техніки.

Технічні дані і ціна

Приводить в рух Lifan 620 з індексом EV електродвигун потужністю 80 конячок і 20 кВт акумуляторний блок, максимальний крутний момент доходить до позначки в 213 Нм. Максимальної розігнати електрокар вийти до 120 кілометрів на годину, запас ходу за умови повністю зарядженої батареї складе 155 км.
Ціна електрокара на внутрішньому ринку Китаю, з урахуванням субсидії надаються урядом при покупці екологічно чистих автомобілів буде варіюватися в діапазоні від 23 до 27$.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.