0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайський автомобіль Клон кросовера Macan

Німецький автомобільний концерн Porsche розглядає можливі варіанти подачі заяви до суду на китайського виробника Zotye. Як раніше повідомлялося паркетник під назвою T-700 є копією дизайну кузова баварського виробника спорткарів Porsche моделі Macan. Це далеко не перша резонансна подія в автомобільному світі, китайські авто виробники ні як не можуть зупинити традицію копіювати популярні моделі європейських брендів. Про намір Німців вплутатися в судову рутину з китайськими автовиробниками повідомив представник автомобільної марки компанії Porsche Automobil-Produktion.
китайські авто в україні
Боротьба з Китайськими підробками
Звичайно ж, хочеться побажати керівництву концерну Porsche відновити справедливість і в судновому порядку покарати плагіаторів. Однак враховуючи недостатньо розвинену законодавчу базу в сфері захисту авторських прав на території Китайської держави, більшість експертів припустили, що Баварцям нічого не «світить» у цьому розгляді. Як ми знаємо з останніх новин, судовий позов корпорації Land Rover, Jaguar зазнав фіаско, намагаючись примусити влади КНР визнати факт плагіату, і заборонити випуск і реалізацію копії паркетника Land Rover Evoque – Landwind E-32.
Zotye вперше представила свою плагіат-модель T-700 в рамках щорічної автомобільної виставки в червні поточного року. У планах компанії з Піднебесної запустити серійне виробництво початку наступного року. У базовій комплектації потенційним покупцям буде запропоновано дволітровий чотирициліндровий турбо мотор, максимальна потужність якого складе 177 к. с. В топовом варіанті автомобілістам буде представлений з трилітровим V-6. Вартість копії на внутрішньому ринку оцінюється в 27 тисяч американських доларів.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.