0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

«золота Джилі» китайська версія клону BMW i3

Компанія з Піднебесної Qingzhou Da Jinma, основним видом продукції є мотоцикли з малим об'ємом двигуна, на виставці екологічних автомобілів проходить в Цзінань провінції, презентувала публіці компактну модель електромобіля. Дизайн компактної моделі джилі, на думку автомобільних експертів, нагадує BMW i3, китайський електрокар назвали Джилі KWM-2200.
«Золотий конем» іменується екологічно чиста модель створена китайцями і запчастини Джилі, саме так звучить переклад назви «Jinma». «Дорогоцінна кінь» або «Baoma» таке ім'я мала носити нова модель, в перекладі з китайської мови транскрибированная абревіатура призводить до назви баварського бренду BMW.
запчастини Джилі в україні
Габаритні розміри
Модель Джилі по праву можна назвати мініатюрною, її довжина становить 3,0 метра, ширина 1,4 метра, висота кузова склала 1,54 метра, довжина колісної бази становить 1,93 метра. Якщо провести порівняння з оригіналом BMW i3, китайську копію зробили коротше на 1 метр, вже на 37,5 див., і на 3,8 див. нижче, колісна база джилі так само має менші розміри в порівнянні з баварської i3, яка на 64 див., більше китайської.
Технічні характеристики новинки
«Золотого скакуна» Jinma KWM-2200 приводить у рух трьох кіловатний електромотор джилі, заявлена потужність якого дорівнює чотирьом кінським силам. Максимально розігнати електрокар можливо лише до 50 кілометрів на годину. Ємність акумуляторних батарей забезпечить запас ходу на 120 кілометрів шляху. Для заряду АКБ джилі достатньо скористатися розеткою розрахованої від побутової електромережі, повний заряд батареї отримають протягом семи годин.
Вартість Джилі KWM-2200 на внутрішньому ринку Піднебесної становить 25 тисяч юанів, що в перекладі на американську валюту становить лише 4 тисячі доларів.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.