0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Datsun on-DO буде представлений з автоматичною трансмісією

Нещодавно Роман Скольський, який займає посаду директора з комунікацій корпорації Nissan, повідав одному аналітичному агентству, що седан Dаtsun оп-DO отримає надійну автоматичну трансмісію. Не менш цікавою є і новина про те, що нова модифікація з'явиться в продажу вже до кінця поточного року.

інтернет мазазин китайських запчастин
 

Ціна на нову пропозицію Datsun

Конкретні терміни початку нових складальних робіт по комплектації седанів Dаtsun оп-DO з автоматичною трансмісією поки не оголошені. У той час як хетчбек «мі-До» активно пропонується в дилерських мережах і інтернет мазазинах запчастин з АКП японського бренду Jatсо.

До всього іншого не варто випускати з уваги і той факт, що 12 лютого "АвтоВАЗ" припинив виробництво моделей Ladа Grаntа з «автоматами» Jаtсо. Замість них автомобілі будуть облаштовуватися «роботом» вазівської розробки. Через цих подій логічно припустити, що опинилися не у справ «автомати» перепрофілюють з Grаntа на варіації Dаtsun.

Раніше одним аналітичним агентством був складений рейтинг машин за показником їх середньозваженої ціни. Порівнюючи 34 бренду, самим доступним був визнаний Datsun ("Датсун"). Його модифікація on-DO з АКПП буде мати цінник 151 — 173 тис. гривень згідно комплектації. Зараз найдорожчий варіант седана пропонується за 159 тисяч гривень. Так що українські покупці не будуть позбавлені свободи вибору відповідної моделі on-DO.

У планах китайської корпорації Datsun виведення на ринок третьої моделі кросовера. Можливо, її поява буде не менш тріумфальним. Однак на ринку новий автомобіль можна буде побачити лише в 2017 2018 рр ..

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.