✓ 096-80-05-504 ★
✓ 093-17-04-150 ★
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: пн-сб 9:00-19:00
Доставка по всій Україні
➤Кращий каталог для ремонту
➤автомобілів Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ запчастин для Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів

Джилі Emgrand EC7 з варіатором

15.04.2015 Джилі Emgrand EC7 з варіатором
Седан Джилі Emgrand EC-7 присутня на ринку вже п'ять років. Але тільки тепер з'явилася версія з автоматичною трансмісією. Позиціонується модель як авто D класу, от тільки за розмірами воно більше схоже на типового представника класу С. Примітно, що по підгонці кузовних вузлів і якості матеріалів внутрішнього оснащення EC-7 - одна з кращих китайських машин. Запчастини на Джилі Емгранд також дуже хорошої якості. У ній ніщо не скрипить, не резонує, не відвалюється, вітер в стиках не гуляє.
Запчастини на Джилі Емгранд

Особливості моделі

У Emgrand EC-7 варіатор можна переводити в зручний режим ручного вибору шести фіксованих псевдо передач. Люксова комплектація отримала шкіряне крісло водія, забезпечене електроприводом і прогревом подушки. Передні сидіння мають електрообігрів тільки подушок. Ступінь обігріву не регулюється: або обігрів увімкнений, або ні. Коли з'явиться Geely GC9 (випуск намічений на цей рік), тоді стане остаточно зрозуміло на що здатний китайський виробник в більш високому класі, ніж «D».
При жвавому старті ста двадцяти шести сильний Emgrand EC-7 розганяється досить швидко, але напір також швидко скисає. Однак при цьому автомобіль дозволяє відчувати себе в потоці впевнено і спокійно. Оглядовість у китайського авто хороша - можна легко і безпечно перебудовуватися. Надмірно податлива педаль газу вимагає обережного поводження, але до цього можна звикнути буквально через пару днів.
Китайські автовиробники постійно удосконалюються і фірма Geely зі своєю моделлю EC7 не виняток. Звичайно, у авто є свої мінуси як то нервова трансмісія і галасливий обігрівач, проте має воно і свої достоїнства - вражаючий багажник, помірна ціна.
Розкажіть друзям

» Всі новини

.