0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Обсяг продажів Мауbach в Китаї за місяць соразмерим річного збуту на світовому ринку

Компанія Мауbach значно збільшила рівень продажів своїх примірників на китайському авторинку. За останніми даними близько 500 примірників щомісяця залишають дилерські центри Піднебесної. У той час як ще 5 років тому китайські споживачі розкуповували близько 200 китайських автомобілів Maybach в рік. Тепер вартість автомобілів знизилася, що обумовлено використанням бази та окремих запчастин від Mercedes S-класу.

для китайських автомобілів

Фінансові показники

Сьогодні Китай виступає відмінною і самої великої майданчиком у всьому світі для продажу Mercedes-Benz S-класу. Кращого місця збуту для люксової варіації Меrcedes-Мауbach і не знайти. Ці автомобілі – по суті представники люкс-версією S-рівня, розкуповуються в Піднебесній по 500 екземплярів в місяць. Такий показник є ідентичним тому, що був показаний компанією за рівнем продажів цієї моделі у всьому світі в минулому році. Причому тоді Мауbach був незалежним брендом.

Одночасно з цим потрібно сказати, що подібне порівняння є не зовсім справедливим, адже Меrcedes-Майбах S має цінник в Китаї приблизно в $230 000, в той час як минула версія Мауbach 52 оцінювалася в Китайській Республіці в $350 000 (ціна 2003 року), коли їх змогли продати всього 600 одиниць.

Свої перші продажі в Китаї автовиробник почав з реалізації Меrcedes-Мауbach S500, S600 в лютому місяці з метою переманювання частини багатих клієнтів у Rolls-Royce і Bentley. Порівняно із загальноприйнятим S-класом, версія Мауbach забезпечує своїх учасників руху великим простором для ніг і можливістю використання більш розкішних опцій.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.