0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Офіційно узаконений китайський клон Range Rover Evoque

Компанії китайського автопрому отримали чергове, не афішується офіційно, дозвіл на випуск копій машин розрекламованих світових брендів. А за рішенням місцевого суду стало зрозуміло, що бренд Landwind випустив оригінальний автомобіль з китайських запчастин, а не копію кросовера Evoque.

китайські запчастини

У чому полягали претензії JL

Спроби відстояти честь свого всюдихода Evoque в КНР, група JLR подала позов-претензію на місцевого автовиробника, звинувачуючи його в повному клонування зовнішності британської моделі. Ось тільки цього разу суддівська прихильність була на боці китайської фірми — кросовер Lаndwind X7 як і раніше буде випускатися без доопрацювань.
Ральф Заспівати, який займає посаду виконавчого директора JLR прокоментував подію так: «Я вважав, що таке відверте копіювання пішов у далеке минуле. Адже в автомобілі «відсканований» не тільки зовнішній дизайн, а та оформлення салону. Такий вчинок є образливим, як для нашої компанії, так і для економіки, іміджу Китаю». Також представник Evoque зазначив, що подібне може стати причиною відмови великих західних виробників від поставок на авторинок Піднебесної модифікацій машин з новим оригінальним дизайном.
Додатковим приводом до обурення британців з'явилася ще й ціна «клону». Так, на авторинках Китаю оригінальна варіація Evoquе пропонується від $60 000, коли спрощена версія реалізується втричі дешевше. Ще важливо відзначити, що X7 зібраний на базі старого всюдихода Isuzu Rodeo. Силова установка представлена 2,0 л турбомотором з параметром віддачі 190 «коней», що функціонує з 6-діапазонною «механікою» або 8-ступеневим «автоматом».

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.