0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайська BYD Tang – гідний суперник Porsche

Інженери автоконцерну BYD презентували новий гібридний кросовер. Причому обумовлені виробником «добрі показники» дійсно відповідають реальним, адже новий кросовер родом з КНР перевершує за параметрами розгону до межі першої сотні на спідометрі навіть Роrsche Сауеппе Turbо.

автозапчастини ВYD
 

Технічні характеристики нової моделі

Час, заявлене автомобілебудівником для розгону нового кросовера одно 4,4 секунди. Порівняно з Роrsche Сауеппе Turbо цей показник є меншим на 0,1 сек., оскільки визнаний позашляховик розганяється до ста за не менш вражаючі 4,5 секунди. Інший конкурент – модель Меrcedes-Веnz GL63 АМG зовсім відстає від китайського «гібрида» практично на 0,4 сек.

Аналогічними даними швидкості може похвалитися лише спец-версія кросовера — «Ultimatе Еditiоn». Для базової варіації гібридного «китайця» характерний параметр набору швидкості в 4,9 секунди. Нещодавно виробник заявив, що модифікація Ultimаte Еdition надійде на ринок обмеженим випуском (200 примірників). Ціна кожен машини складе $96 000. А ось базовий пакет дилери будуть пропонувати майже вдвічі дешевше.

Варто сказати, що якихось особливостей силова установка запчастин ВYD Тапд не має. Агрегат представлений дволітровим турбованим двигуном з параметром віддачі в 205 «коней», який поєднується з парою електроустановок за 150 сил кожна. Загальний показник віддачі – 505 л. с. Найбільший момент кручення – 730 Нм.

Маючи відмінний показник розгону, Бид-кросовер демонструє ще і скромне витрачання палива. Розробники компанії запевняють, що на 100 км шляху силова установка «переробить» всього пару літрів пального.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.