✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 066 40-42-020 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Zotye дублював Porsche Macan

03.07.2015 Zotye дублював Porsche Macan

Не встиг до кінця вщухнути скандал, що потряс китайський автопром з приводу копіювання Rаnge Rоver Evоquе «пера» місцевого автовиробника Lаndwind, як слідом свій «брак уяви» продемонструвала фірма Zоtyе. Причому ця корпорація вже не раз «підозрювалася в натяках» на очевидне копіювання позашляховиків VW, от тільки не так успішно у неї це виходило.

Китайські запчастини на авто
 

Ціна новинки і на китайські запчастини на авто

Швидше за все, «зрозумівши» ситуацію, керівництво китайської корпорації вирішив діяти на випередження і використовувати в якості прототипної модифікації способу для нового кросовера машину німецького преміального паркетника Роrsche Масап. Китайські запчастини на авто будуть також присутні в автомобілі.

В дилерські центри «новинка» надійде в 2016г. і можна з повною впевненістю говорити про те, що не тільки загрози, але і ніякі судові позови від оригінальних розробників дизайну не досягнуто позитивного ефекту. А не упереджені китайські автолюбителі отримають чудову можливість стати власниками «майже Macan», відтвореного в Zоtуе T700. Вартість покупки складе $27 400 (що особливо вигідно, оскільки оригінали Macan мають цінник як мінімум в $90 000).

Можливо, для звичайного китайського автомобіля, та ще й на власному ринку, така ціна — це шалені гроші. Але не варто випускати з уваги той факт, що попит на такого роду «елітні» підробки, безумовно, існує. На підтвердження цієї думки можна привести в приклад успішні продажі Landwind X7. Але, разом з тим, враховуючи зовнішню схожість, так і, можливо, аналогічне внутрішнє оформлення, все ж не варто сильно сподіватися на те, що Zotye T700 буде демонструвати такі ж можливості, як і Масап.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.