✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 095 91-09-504 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Changan Raeton будет завоёвывать сердца любителей «Пассатов»

01.07.2015 Changan Raeton будет завоёвывать сердца любителей «Пассатов»

Навесні корпорація Changan з гордістю представила на Автошоу в Шанхаї прототип серійного седана бізнес-рівня. Нова модифікація з серйозною назвою Raetоn буде харчуватися електрикою, а свого власника порадує відмінною динамікою і якісною зборкою китайських автомобілів Чері Форза.
запчастини заз форза

З'єднання японських рішень і німецької точності Чері Форза.

Дивлячись на нове творіння китайських інженерів, в черговий раз переконуєшся в тому, як швидко вони навчилися створювати неповторні версії машин з приємною зовнішністю, пропонуючи в якості оснастки досить цікаву «начинку». Адже китайські дизайнери вільні у своїх фантазіях від кайданів корпоративного стилю, які притаманні мега брендам Європи і Америки. Підтверджуючи цю думку, з'явився концепт-кар Changan Raeton Чері Форза. Чері Форза дизайн – це об'єднання стрімких обрисів японських модифікацій і розважливою чіткості німецького авто будівництва.
Складність ліній конструкції кузова і витончені виштамповки не «перевантажують» авто. Основу для комплектації автомобіля становить платформа серійної версії Rаеton з бензиновою силовою установкою 1,8 л і параметром потужності 160 «коней». Ось тільки в концептной варіації замість ДВС облаштований електричний двигун, причому не найпродуктивніший: 164 «коней» потужності.
Виробник Чері Форза впевнений, що такого силового агрегату досить для досягнення сотні кілометрів за трохи більше чотирьох секунд. Тоннаж прототипу поки не вдалося дізнатися від виробника, однак, враховуючи важкі акумулятори, особливої динаміки навряд чи можна очікувати. Можливо, установка електромотора – це всього лише демонстрація громадськості потенціалу корпорації Chаngan, а модифікація для масових продажів буде мати ДВС.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.