0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайцы не согласны с высоким ценником запчастей VW, Nissаn и Меrcedes-Benz

Китайська держ телекомпанія ССTV пред'явила претензії корпораціям Volkswagen, Nissаn і Mercedеs-Bеnz щодо завищення цінника на запчастини для машин та сервісні послуги дилерів. Автовиробники швидко зреагували на звинувачення, і, оцінивши, мабуть, свої ймовірні репутаційні втрати відразу вибачилися і пообіцяли переглянути ціни.
каталог запчастин для китайців

Засудження маніпулювання цінами на запчастини

Після скандального виходу телепередачі в Китаї, яка була покликана захистити права споживачів, представництво Vоlkswаgen повідомило про прийняття до уваги наведеної на місцевому ТБ-каналі інформації. Співробітники компанії також вибачилися перед усіма своїми клієнтами.
Крім аналогічних дій з боку Nissаn і Меrcedеs-Benz, ще прозвучали обіцянки провести внутрішні фінансові розслідування. Вони закликали своїх дилерів запчастин для китайців негайно переглянути адекватність ціноутворення.
Даний інцидент є не першим прилюдным «оголенням» підступності великих авто корпорацій в Китайській Народній Республіці. Хоча б в якості прикладу можна розглянути ситуацію, яка сталася в тому році. Тоді державна влада оштрафували Volkswаgen і Chrуsler за штучне, необґрунтоване збільшення цін на свою продукцію.
Крім цього винними в цінових маніпуляціях визнали і регіональні представництва Merсеdes-Веnz. Зокрема, громадськість дізналася, що рівень вартості практично всіх комплектуючих версії C-Сlass в дванадцять разів вище рівня ціни аналогічного авто. Очевидно, що претензії китайців обґрунтовані й підкріплені фактами. Ось тільки наскільки успішно вдасться впливати на виробників, невідомо.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.