0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

На машини Great Wall пересяде вся Національна Гвардія

Вигідну угоду підписала військова частина 3 078, яка підзвітна Національної Гвардії. Уклавши договір з «Дозор авто», вона зобов'язалася взяти на озброєння автомобілі Grеаt Wаll H3. Цю інформацію оприлюднив ресурс «Наші гроші», вказавши в якості джерела даних «Вісник державних закупівель». Загальна сума угоди склала 9,94 млн гривень.
Grеаt Wаll запчастини

Взаємовигідна угода

Тепер автопарк Нац гвардії поповнився на 20 повнопривідних автомобілів Grеаt Wаll H3, які спеціально обладнані під відповідні умови експлуатації. Ці транспортні засоби будуть використовуватися для супроводження автомобільних і військових колон, при транспортуванні вантажів. Кожна одиниця такого автомобіля обійшлася державній казні в 497 тис. гривень за примірник (це близько $24 тис., згідно з нинішнім курсом НБУ).
Всі автолюбителі, які в курсі ціноутворення на машини Грейт Вол Grеаt Wаll H3, знають, що зараз можна купити китайські позашляховики H3 цього бренду (модифікації «Elite» 2014р. випуску) за 425 тис. гривень. Також на Україні в цю суму входить і акційна пропозиція, за якою власник отримує 1 000 літрів пального у подарунок.
До слова сказати, в основній конкурсній документації немає жодних даних про те, чим відрізняються дорогі позашляховики Нац гвардії від менш звеличений в ціні машин для звичайних покупців.
Проводилися торги на рівні переговорів. Причина тому — складна ситуація в країні. А також необхідність дотримуватися виконання розпорядження ГУНГУ від 25 березня 2015р. №3/22/1-2187.
Для довідки: компанія «Дозор Авто» було створено у червні 2012р., а до цього вона носила назву «Богдан Схід Авто».

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.