0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Нова лінійка гібридів BYD на сайті zapchasti-chery

Показання ще в 2014 році концептуальні розробки гібридних новинок від компанії BYD, в рамках щорічного Пекінського мотор-шоу, сьогодні стали серійними моделямі.Учітивая світову тенденцію розвитку економічних і екологічних автомобілів концерн BYD поділився своїми планами і результатамі.В планах компанії стояло завдання створення одного представника гібридного семейства.Нестабільная ситуація на нафтовому ринку і висока популярність гібридів серед автолюбителів у світі, сподвигло концерн не зупинятися на створенні однієї моделі компактного кросовера. У розроблену лінійку паркетників, крім популярної моделі Тан, увійшли 3 абсолютно нових гравця.

Новинки гібридного сімейства

Модель юань - є найбільш компактним представником сімейства, поява в дилерських представництвах на території Піднебесної очікується на третій квартал поточного року. Габарити паркетника Юань склали:
Довжина кузова 4320 мм;
Ширина автомобіля 1765 мм;
Висота верхньої точки зупинилася на позначці 1650 мм.
В якості мотора обраний рядний чотирициліндровий 1,3 літровий агрегат, що працює в парі з електромоторамі.Совместная робота бензинової силової установки і забезпечую автомобілю потужність порядку 473 к.с. Крім гібридної комплектації модель буде поставлятися на ринок із звичайним бензиновим мотором.
запчастини на Бід
 
Другим представником нового сімейства BYD і запчастин на Бід став гібридний паркетник під названіемSong, який так само буде доступний у бензиновій комплектації під назвою S-3.Офіціальний показ моделі відбудеться в Шанхаї на автомобільному шоу в квітні поточного року. Двигун з робочим об'ємом 1,5 літра працює в парі з турбіною, потужність даної установки складає близько 154 к.с. Розміри моделі Пісня:
  •  Довжина кузова 4564 мм;
  •  Ширина автомобіля 1830 мм;
  •  Висота 1720 мм.
Гібридна версія кросовера Пісня з'явиться в автосалонах на початку 2016 року.
 
BYD Мін - найпотужніший і великий представник гібридного сімейства, поява на світ заплановано на 2017 Електродвигуни гібридної системи Dual Mode налічують в своєму арсеналі шість електродвигунів, здатні розігнати авто до першої сотні за 3,9 секунди.Габарітние розміри Мін:
  • Довжина кузова 5100 мм;
  • Ширина автомобіля 2000 мм;
  • Висота 1750 мм.
 
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.