0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайці змінили лейбл Fisker на Elux для випуску гібридів і запчастин для китайських авто

Збанкрутіла американська автокорпорація по випуску гібридів Fiskеr Autоmоtive буде перейменована новими китайськими власниками з Wаnxiang Grоuр на автобренд Elux. Це дозволить компанії відновити виробництво і випуск запчастин для седана Кагма. Імовірно, вартість нової китайської «Карми» і запчастин для китайських авто буде вище ціни оригінальної варіації авто майже на 20 відсотків.

запчастини для китайських авто
 

Ціноформування і технічне оснащення

Постачальник автокомплектуючих з Китаю – компанія Wаnхiang Grouр, яка стала власницею «Фискера» ще в 2013 році, має намір відродити збірку гібридного седана «Карма» під власною маркою Eluх. З достовірних джерел відомо, що випуск автомашин та запчастин для китайських авто буде відбуватися не в Фінляндії, про що говорилося раніше. Але і остаточного місця виробництва машин теж не вибрано.

Перша модифікація седана мала гібридний двигун з парою електромоторів, які сумарно розвивали 403 сили потужності. Був також і 260-сильний потужний ДВС, облаштований для підживлення набору батарей, здатних вмішати 20 кВт/год.

Китайські ж власники хочуть випускати не менше трьох моделей та нових запчастин для китайських авто. До їх числа належить і спортивний універсал Surf, має аналогічний з «Кармою» движок. Також у 2017р. активно проходити збірка гібрида Atlantiс. Ймовірно, він отримає «турбочетверку» виробництва geely, пару електромоторів і набір зарядних батарей. У двигунів сумарна віддача досягне 300 кінських сил.

Цінник у новій Karma – $ 135 тис. Якщо порівнювати його цінником на оригінальну версію, яка випускалася раніше, то виявиться, що нова модель майже на двадцять відсотків дорожче попередниці.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.