0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайці клонували Porsche Macan

Корпорація з Китаю – geely-Zotye Auto представила свій кросовер T700, який вразив багатьох автолюбителів надзвичайною схожістю з Porsche Macan. Автомобілі настільки ідентичні зовні, що і не подумаєш, наскільки кардинальні їхні відмінності в технічному плані і вартості. Китайський варіант автомобіля geely буде коштувати в Піднебесній трохи менше $30 тисяч.

Відмінності і схожість c geely

Незважаючи на копіювання зовнішнього оформлення geely - Porsche Масап, у китайської модифікації все ж є свої унікальні риси. Це фари, бампер, дрібні елементи екстер'єру. Так як поки немає фотографій салону авто, то сказати, які деталі ідентичні, а які ні, неможливо. Але величезні сумніви в якості обробки виникають вже при погляді на цінник китайського автомобіля.
Базова комплектація T700 оцінюється в $27 400 проти $90 000 в які оцінена модель geely «Макана» в Китаї.
Яких-небудь точних відомостей про моторному різноманітності версії Т700 виробник не потрудився надати або, можливо, навмисно не розголошує даних, щоб розпалити інтерес до новинки у завзятих автолюбителів. Чуток зараз гуляє чимало і з одним з них буде облаштовано 2,0 літровою бензиновою силовою установкою («турбочетверкой») з параметром потужністю 177 кінських сил з перспективою переходу на трилітровий V6, нібито знаходиться в розробці.
Інші ж чутки переконують нас у тому, що новинці дістанеться лінійка силових установок моделі Е600. При такому положенні справ початковим агрегатом стане 1,5 л турбо двигун на 162 кінські сили. При цьому тип мотора не вплине на агрегатування йому в пару п'ятиступінчастою «механіки» або «робот» з двома зчепленнями. Які з чуток виявляться правдою – покаже час.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.