0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Chery-Хавтай B21 (E70) – надійний седан з Китаю

У першій половині 2013 року на Автошоу в Шанхаї китайський автогігант Chery-Hawtai Motor представив свою нову розробку – седан бізнес-класу, якому був привласнений індекс B21 (на авторинку Китаю цю машину знають з маркуванням E70). Після російської прем'єри моделі в 2014 році очікується її надходження на ринки країни вже в самому найближчому майбутньому.
запчастини Chery

Оригінальні параметри автомобіля Chery

Екстер'єр седана Chery Хавтай B21 (E70) досить практичний і солідний. Є цікаві лінії і примітні особливості. Всередині пасажири не помітять нічого унікального. Все тут виконано простенько і старомодно. Є масивна приладова панель, рульове колесо з кнопками регулювання клімат-встановлення і муз-системи. У салоні Chery-Hawtai цілком комфортно розмістяться п'ять учасників руху.
Габаритні розміри:
• довжина — 477,7 см;
• ширина — 179,4 см;
• висота — 148,1 см;
• кліренс — 12,6 див.
Для седана Chery B21 (E70) передбачений тільки один варіант силової установки – бензиновий 4-циліндровий движок серії 4G63NIVEC від японської корпорації Mitsubishi. Здібності цього тягача вражають – він може розвивати 136 л. с. потужності і 180 Н/м найбільшого моменту кручення. Агрегатується рухова установка або механічною 5-діапазонною КПП, або АКПП на 4 ступені запчастин. У Hawtai B21 варто передньопривідна платформа від Хундай Sonata NF.
На ринку нашої країни новий китайський автомобіль повинен з'явитися ближче до кінця 2015 року, саме тоді і стане відома остаточна ціна моделі. Варто зазначити, що в Китаї вартість седана визначена 237 тис. гривень. Що припускає наявність у авто кондиціонера, центрального замку з ДУ, EBD і ABS, тканинної обробки і подушок безпеки, мультимедіа та штатної музичної системи.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.