0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Самоскиди і китайські запчастини з Китайської Республіки

Абсолютно не випадковим бачиться сьогодні зростаючий попит на самоскиди, вироблені в Піднебесній. Не секрет, що даний вид техніки спеціально адаптований компанією виробником під особливості використання в нашій країні. Є ряд факторів, які роблять ці машини привабливими і потрібними споживачем. До таких відноситься здатність безперебійно працювати при високих морозах, а також наявність «не вбиваної» ходової частини. Також китайські запчастини та моделі комфортності, економічності та потенціалу двигуна нітрохи не поступаються дорогим європейським модифікаціям.

китайські запчастини

Вигідні позиції китайських самоскидів

Як і будь-який інший китайський товар, самоскиди мають привабливий «глянцевий» образ. Особливо вражає своїм оформленням самоскид DONGFENG DFL3251A, в якому стоїть двигун на 375 кінських сил. Дивлячись на цього важкоатлета, так і хочеться сісти в його кабіні і покермувати: в управлінні машина слухняна.

Дуже привабливо виглядає SHAANXI SX3315DT3206B, в якому варто дизельний мотор з турбонаддувом. Максимальна швидкість руху – 77 км/год, Витрата палива – 36 літрів на сто кілометрів шляху. Вигідним є й те, що у випадку ремонту та обслуговування китайських авто самоскидів не виникне проблем з очікуванням запчастин і усуненням несправностей. Вже давно налагоджена поставка оригінальних запчастин від виробника у будь-який куточок країни.

Успішне використання китайських самоскидів створює сприятливе середовище для зростання попиту на цю техніку. Невибагливі в обслуговуванні, красиві і потужні, ці машини ще й економічні, що відіграє значну роль в умовах сучасної економіки.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.