✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 066 40-42-020 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Самоскиди і китайські запчастини з Китайської Республіки

13.06.2015 Самоскиди і китайські запчастини з Китайської Республіки

Абсолютно не випадковим бачиться сьогодні зростаючий попит на самоскиди, вироблені в Піднебесній. Не секрет, що даний вид техніки спеціально адаптований компанією виробником під особливості використання в нашій країні. Є ряд факторів, які роблять ці машини привабливими і потрібними споживачем. До таких відноситься здатність безперебійно працювати при високих морозах, а також наявність «не вбиваної» ходової частини. Також китайські запчастини та моделі комфортності, економічності та потенціалу двигуна нітрохи не поступаються дорогим європейським модифікаціям.

китайські запчастини

Вигідні позиції китайських самоскидів

Як і будь-який інший китайський товар, самоскиди мають привабливий «глянцевий» образ. Особливо вражає своїм оформленням самоскид DONGFENG DFL3251A, в якому стоїть двигун на 375 кінських сил. Дивлячись на цього важкоатлета, так і хочеться сісти в його кабіні і покермувати: в управлінні машина слухняна.

Дуже привабливо виглядає SHAANXI SX3315DT3206B, в якому варто дизельний мотор з турбонаддувом. Максимальна швидкість руху – 77 км/год, Витрата палива – 36 літрів на сто кілометрів шляху. Вигідним є й те, що у випадку ремонту та обслуговування китайських авто самоскидів не виникне проблем з очікуванням запчастин і усуненням несправностей. Вже давно налагоджена поставка оригінальних запчастин від виробника у будь-який куточок країни.

Успішне використання китайських самоскидів створює сприятливе середовище для зростання попиту на цю техніку. Невибагливі в обслуговуванні, красиві і потужні, ці машини ще й економічні, що відіграє значну роль в умовах сучасної економіки.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.