0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Український ринок пропонує Datsun неофіційно

За повідомленнями AUTО-Соnsulting, нещодавно стартували продажі бюджетних версій Datsun on-Do на українському авторинку. Ці моделі належать виробництва російського автопрому. І якщо спершу у компанії були наміри налагодити поставки машин офіційно в дилерські мережі Chery amulet України, то зважаючи особливих причин, зумовлених напруженим співпрацею двох країн, від попередніх домовленостей довелося відмовитися. Тепер поставки російських модифікацій — це «сірий» імпорт.

Chery amulet


Технічна складова ціна авто AUTО-Соnsulting chery amulet

Datsun on-Do обладнаний 1,6-літрової силовою установкою, яка здатна видавати 87 к. с. потужності. Належить цей седан до бюджетного сегменту. У його розробці брали участь інженери АвтоВАЗа і фахівці японської корпорації Nissan. В якості бази застосована платформа Lada Grаnta (Lada 2190). В середині літа минулого 2014 року офіційно стартувало серійне виробництво машини на Автовазі.
Порівняно з попередником — Ладою Грантой, модель Datsun оп-DO отримала новий дизайн світлотехніки, решітки радіатора, бамперів і подовжених задніх звисів. Оригінальною стала передня панель, крісла вийшли більш зручними, а шумоізоляція — посиленої. Спеціально для цієї варіації авто були розроблені газонаповнені амортизатори. Встановлений на автомобіль новий вакуумний підсилювач гальмівних механізмів і вдосконалені замки дверей.
Цікаво, що Datsun оп-DO представили покупцям з позиції, більш дорогої моделі, ніж ЗАЗ Sens і Lаnоs. Проте порівняно з соплатформенной Lada Granta, яка оцінюється в 190 тис. гривень, цей автомобіль коштує дешевше. Представлені у деяких салонах продаються седани по ціннику 180 — 184,9 тисяч гривень.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.