✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 095 91-09-504 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Hafei Brio – для дам краще китайське авто

06.06.2015 Hafei Brio – для дам краще китайське авто

Hafei Brio від китайського концерну «HAIG» є гідним представником сучасного автопрому, навіть, незважаючи на те, що виступає аналогом «Міга». Всього модельний ряд Hafei представлений шістьма машинами, і лише Brio вигідно відрізняється презентабельною зовнішністю, якою зобов'язана італійським ательє Pininfarina». Проте зовнішнє оформлення – не єдина перевага китайських авто Hаfei Вгіо.

запчастини на китайські авто Джилі ск
 

Що в машині сподобається жінкам

Китайський дамський угодник Вгіо отримав по технічній частині непогану шумоізоляцію, м'яку підвіску і 64-сильний 16-клапанний силовий агрегат. У міських умовах особливо стане в нагоді легкість управління, юркість і комфортність автомобіля.

Деякі питання виникають щодо внутрішнього оздоблення авто: сидіння за традицією китайських машин не дуже зручні, багажник малуватий, дизайнерський підхід до інтер'єру банальний, відчувається брак простору для задніх пасажирів. Однак, разом з тим, для авто моделі А-класу це цілком прийнятно.

Своєю швидкістю і простотою управління Hafei обов'язково сподобається жінкам. За міською павутині на Hafei можна їздити розслаблено, особливо, якщо не дозволяти зайвих драйвових маневрів, для яких замалий зворотне взаємодія органів управління і нахиляється на поворотах високий кузов Бріо явно не призначені. Ще одним недоліком може стати і п'ятиступінчаста механіка.

Звичайна комплектація автомобіля з малопотужним 46 л движком обійдеться близько 920 тис. грн. При бажанні купити машину з гідропідсилювачем, водійською подушкою безпеки, АВС і кондиціонером, доведеться докласти ще трохи більше 9 тис. грн.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.