0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Вортекс Tingo – китайське авто у виконанні ТагАЗ

Чотири роки поспіль, починаючи з 2010р., у Таганрозі проводилася збірка моделей Чері по ліцензії. Такий підхід показав вельми успішні результати в роботі заводу, створивши йому додатковий етап підйому популярності. Російські автомобілі від китайських донорів виявилися якісними і презентабельними. Модель Вортекс Tingo FL мала особливу популярність і підвищений інтерес у покупців. Ця копія Чері Тіго стала вдалим перевтіленням успішної модифікації кросовера з Китаю. Однак російська модель на тест-драйвах видала деякі позитивні відмінності від східної варіації.

Чері Тіго
 

Індивідуальність і аналогія з китайським донором

Однією з особливостей ТагАЗ Вортекс Тінго є характер автомобіля. Серед унікальних дизайнерських рішень можна виділити оформлення логотипу Vortex на радіаторних гратах, деякі лінії кузова і не надто просторий салон, незручний багажник і дорогі запчастини на китайські авто.

Потужності і досвід в автомобілебудуванні компанії ТагАЗ не дозволили їй створити власні силові установки та впровадити серйозні зміни в технічні параметри моделі. Тому машина отримала движок на 1,8 л потужністю 132 «конячки», достатньої для автомобіля. Китайська АКПП є гарною альтернативою базової МКПП на п'ять діапазон.

Для власного тест-драйву краще брати варіацію з механікою: вона краще продемонструє динамічні властивості мотора.

Сьогодні можна розглядати покупку Тінго ТагАз лише на вторинному ринку. Придбати автомобіль можна за 160-199 тис. гривень. Невисока ціна і прекрасні відгуки власників зазвичай стають основним мотивом для придбання такої машини, як Вортекс Tingo FL.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.